Resimlerdeki İstenmeyen Yazıları ve Nesneleri Saniyeler İçinde Silebileceğiniz Uygulama

Sosyal medya yaşamımızın bölmez bir parçası haline geldi ve sosyal medyada paylaşım yaparken en iyi resimlerimizi öne çıkarmaya çalışıyoruz. Ancak kimi zaman istenmeyen bir nesne, en beğendiğimiz resimleri paylaşmamıza mani olabiliyor. Aynı anı tekerrür yaşayamayacağımız için, o resmi arşivimizde vazgeçmek zorunda kalıyoruz.

Şimdi sizlere, en beğendiğiniz resimleri mahveden nesnelerden nasıl kurtulacağınızı anlatacağız. HitPaw tarafından kullanıma sunulan ve indirip yüklemekle uğraşmadan web tarayıcıda kullanabileceğiniz bir vasıta, resimlerdeki istenmeyen nesnelerin saniyeler içerisinde kaldırılmasını sağlıyor.

Diyelim ki şöyle bir resminiz var:

Fotoğraf nesne çıkartma

Bu resmi sosyal medyada paylaşmak istiyor olabilirsiniz. Ancak deniz kabuğu gözünüzü rahatsız etmiş olabilir. Yapmanız gereken tek şey,  bu resmi HitPaw Online Image Watermark Remover’a yüklemek ve deniz kabuğunu seçip, “Remove” butonuna tıklamak.

Harekât neticesinde resim şu hale gelmiş olacak:

fotoğraf temizleme

Yukarıyadaki misalde de göreöğreneceğiniz üzere, resimde bulunan istenmeyen nesne saniyeler içerisinde kaldırıldı. Üstelik bu harekât sırasında resim niteliğinde rastgele bir düşme de olmadı.

Yalnızca istenmeyen nesneleri değil, istenmeyen metinleri de HitPaw’ın taşıtı ile kaldırabilirsiniz:

Bir resim, istenmeyen nesneler haricinde yazılar da kapsıyor olabilir. HitPaw’ın çevrimiçi vasıtasını kullanarak görseller üzerinde bulunan metinleri de arınabilirsiniz. 

Hazırladığınız bir rapor için şöyle bir grafiğe lüzumunuz olduğunu zannedelim:

resimden metin silme

HitPaw’ın çevrimiçi hizmeti aracılığı ile yukarıyadaki grafiğin üzerindeki tüm yazıları da arınabilirsiniz. Az evvel anlattığımız harekâtları uyguladığınızda şöyle bir neticeyle karşılaşacaksınız:

Hitpaw

Daha sonra bilgileri kendinize göre girip, kendi grafiğinizi oluşturabilirsiniz.

Şayet HitPaw’ın çevrimiçi nesne ve metin kaldırma vasıtasını hemen kullanmak isterseniz, buradaki irtibatı kullanabilirsiniz.

Anneleri Mutlu Edecek Teknolojik Hediye Nasihatleri

Yorum yapın