TikTok Videolarındaki Logo ve Kullanıcı Adını Saniyeler İçinde Kaldıran Uygulama

Son yarıyılların en popüler sosyal medya platformlarından bir tanesi hiç kuşkusuz TikTok. Her gün milyonlarca yeni içeriği bünyesinde barındıran platform, pek çok viral içeriğe de ev sahipliği yapıyor. Hal böyle olunca yalnızca TikTok’ta değil, YouTube ve Instagram gibi platformlarda da TikTok videolarına denk gelebiliyoruz.

Ancak TikTok videolarını başka platformlarda paylaşmanın ciddi bir meseleyi var. Öyle ki TikTok videolarında logo ile kullanıcı adının yer aldığı minik bir bölüm bulunuyor. Bu bölüm bazı videolarda sabit olarak yer alırken kimilerinde ise yer değiştiriyor. Şimdi sizlere, videolardan bu bölümü çıkarmanızı sağlayacak online bir hizmetten bahsedeceğiz. Bu hizmet, HitPaw TikTok Watermark Remover.

TikTok logosundan saniyeler içinde kurtulabilirsiniz

HitPaw TikTok Watermark Remover

HitPaw TikTok Watermark Remover, oldukça kolay bir biçimde kullanılabiliyor. Yapmanız gereken tek şey burada bulunan iletişime erişmek ve bir TikTok videosunun iletişimini yapıştırmak. HitPaw’ın çevrimiçi vasıtayı video üzerindeki logo ve yazıyı kaldıracak, videonun geri kalan kısmını ise olduğu gibi vazgeçecektir. Operasyon sonrası videoyu indirebilir, başka bir platformda paylaşabilirsiniz.

Hitpaw

HitPaw TikTok Watermark Remover’ın en ehemmiyetli yanı, bilgisayar, uslu telefon veya tablete uygulama indirmeye gerek vazgeçmemesi. Bir iPhone, Android telefon, tablet, PC veya Mac üzerinden rastgele bir internet tarayıcısını kullanarak TikTok videolarında arınma yapabilirsiniz.

Yorum yapın