Tesla’nın İkinci Mağazası, İstanbul Akasya AVM’de Açılıyor! Tarihi de Belli Oldu

Nisan ayının başı itibariyle ülkemiz otomotiv pazarına resmen giriş yapan elektrikli araba markası Tesla, geçtiğimiz günlerde Türkiye’deki teslimat noktasının İstanbul Park olacağını duyurmuştu. Hemen ardından yeni ayrıntılar da gelmeye başladı.

Bugün yayınlanan bir afiş ile Tesla’nın Türkiye’deki ikinci mağazasının Türkiye’de, İstanbul’da açılacağı duyuruldu. Gelin ayrıntılarına birlikte göz atalım.

Tesla’nın ikinci mağazası, İstanbul’daki Akasya AVM’de açılıyor

Tesla’nın ilk mağazası, İstanbul’un Şişli mahallesinde yer alan Kanyon AVM’de açılmıştı. Markanın ikinci mağazası da Anadolu yakasında, Üsküdar/Acıbadem mahallesinde yer alan Akasya AVM’ye açılıyor. Mağazanın açılış tarihi ise 2 Mayıs olarak tanımlandı.

Bu şube, bir Pop-Up mağazası olacak. Pop-Up mağazası, genellikle bir AVM ya da yoğun bir sokak üzerinde günler veya haftalar süresince satış yapan ve geçici olarak açılan bir mağaza türüdür. Akasya’da açılacak olan mağazanın ne zaman kapatılacağı henüz öğrenilmiyor.

2 Mayıs’tan itibaren dilediğiniz zaman Tesla’nın Akasya mağazasına gidip suallerinizi yetkililere iletebilirsiniz. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Yorum yapın