n11 mağazası açmak ve şahıs şirketi kuruluşu

Doğuş Grubu ve Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Group ortaklığında kurulan n11, 150 bin kayıtlı mağazasıyla Türkiye’nin önde gelen e-ticaret alışveriş platformudur. Her gün binlerce kullanıcı tarafından ziyaret edilen n11’de siz de basitçe mağaza açabilir ve dilediğiniz kategoride satış yapmaya başlayabilirsiniz.

n11.com da kimler satış yapabilir?
Vergi numarası, e-posta hesabı ve banka hesabına sahip tüm işletmeler n11’de satış yapabilir.

eŞirket üzerinden firmanızı kurabilir ve satışlarınızı muhasebe programına otomatik olarak aktararak e-fatura kesebilirsiniz. eŞirket üzerinden konutunuzdan çıkmadan firma kurmak mümkün.

http://www.esirket.com

eŞirket üzerinden

Ön Muhasebe Hizmeti ve Firma Açılışı

eŞirket üzerinden firmanızı kurarak n11.com mağazanızı açabilir yapmış olduğunuz satışları ön muhasebe programına aktararak kolaca e-fatura kesebilir ve mahsullerinizi öteki pazar yerlerine online olarak aktarabilirsiniz. Ön muhasebe programı üzerinden kesmiş olduğunuz faturalar mali müşaviriniz tarafından hakimiyet edilerek resmi muhasebeniz yakalanır. Size yalnızca işinize odaklanmak kalır.

n11.com azalığı için zorunlu belgeler nelerdi?

Firma cinsi tercihinize göre online olarak Satıcı Büroyu üzerinden sisteme yüklemeniz gereken doküman listesi alttaki gibidir:
Kişi Firmaları için:

Vergi Levhası Son 1 seneİmza BeyannamesiNüfus Cüzdanı Fotokopisi Yalnızca ön surat Çalışma Mali Koşul ve İlkeleri Komite uyuşmasıSatıcı Bülten ve Harekât Kontratı n11.com Kontratı

n11.com’da hangi mahsulleri satabilirim?

Altta yer alan kategorilerden rastgele birinde mahsulünüzün satışını asıllaştırabilirsiniz:

Giyim & AyakkabıElektronikEv & YaşamAnne & BebekKozmetik & Şahsi BakımMücevher & SaatSpor & OutdoorKitap, Müzik, Film, OyunBilet, Tatil & EğlenceOtomotiv & Motosiklet

Yorum yapın